واتساپwhatsapp یکی از قدرتمندترین پیام‌رسان هاست که امروزه توانسته مخاطبان فراوانی از سرتاسر دنیا جذب کند. که با استفاده از آن می‎‌توانید به راحتی به دوستان و خانواده خود پیام دهید. جهت دانلود واتساپ فارسی جدید 2021 به سایت دراگون مراجعه نمایید.

WhatsApp از اتصال اینترنت تلفن شما برای ارسال پیام استفاده می کند، تا بتواند از هزینه‌های مصرفی شما برای ارسال پیامک و یا برقراری تماس بکاهد. ممکن است هزینه‌ای برای داده همراه شما‌ اعمال شود، که در برابر میزان مصرف شما بسیار ناچیز است.

ایجاد گروه‌ها در واتساپ جدید فارسی

می توان گفت ایجاد گروه ها بیشترین اهمیت را در واتس آپ 2021 دارند، زیرا می‌توان در آن گروه‌هایی با مخاطبینی مانند خانواده یا همکاران خود ایجاد و درآن به گفتگو پرداخت. با گپ های گروهی می توانید پیام ها، عکس ها و فیلم ها را همزمان با حداکثر 256 نفر به اشتراک بگذارید. همچنین می توانید گروه خود را نامگذاری کنید، اعلان‌ها را بی‌صدا یا سفارشی کنید.

با واتساپ فارسی و جدید 2021 در وب و دسک تاپ، می‌توانید همه چت‌های خود را به طور یکپارچه با کامپیوتر خود همگام سازی کنید، تا بتوانید در هر دستگاهی که مناسب شما باشد چت کنید. برنامه دسک تاپ را در سایت دراگون دانلود کنید یا برای شروع به whatsapp.com مراجعه کنید.

تماس‌های صوتی و تصویری در واتساپ فارسی جدید 2021

با تماس صوتی می‌توانید با دوستان و خانواده خود به صورت رایگان صحبت کنید، حتی اگر آنها در کشور دیگری باشند شما می‌توانید، در زمانی که فقط صدا یا متن کافی نیست، با تماس های ویدیویی  رایگان، مکالمات رو در رو داشته باشید.

تماس‌های صوتی و ویدئویی واتساپ جدید به جای دقایق صوتی برنامه تلفن همراه از اتصال اینترنت تلفن شما استفاده می‌کنند، بنابراین دیگر نگران هزینه های گران تماس نیستید.

امنیت در واتساپ جدید فارسی 2021

برخی از شخصی ترین فایل‌های شما در WhatsApp به اشتراک گذاشته می شود، به همین دلیل را در جدیدترین نسخه واتس آپ فارسی ایجاد شده است. هنگام رمز گذاری پیام ها و تماس‌های شما ایمن است، بنابراین فقط شما و شخصی که با او ارتباط برقرار می کنید می تواند آنها را بخوانید یا به آنها گوش دهید.

اشتراک گذاری عکس و فیلم ازلحظه‌های مهم را در واتساپ 2021

شما می‌توانید عکس‌ها و فیلم‌ها را فورا در WhatsApp ارسال کنید. حتی می توانید لحظه هایی را که برای شما بیشتر مهم هستند با یک دوربین داخلی درون برنامه‌ای ثبت کنید. با واتس آپ جدید، عکس‌ها و فیلم‌ها به سرعت ارسال می‌شوند حتی اگر اتصال اینترنت شما کند باشد.

به اشتراک گذاری اسناد در واتساپ فارسی جدید 2021

PDF، اسناد، صفحات گسترده، نمایش اسلایدها و موارد دیگر را بدون دردسر برنامه‌های اشتراک ایمیل یا فایل ارسال کنید. شما می‌توانید حداکثر 100 مگابایت اسناد ارسال کنید، بنابراین به راحتی می توانید آنچه را که نیاز دارید از کسانی که می‌خواهید دریافت کنید.

نمایی کلی از ویژگی‌های واتس آپ

  • تماس‌های صوتی و تصویری
  • امکان ایجاد گروه
  • اشتراک گذاری تصاویر و فیلم‌ها
  • ارسال اسناد

همچنین شما می‌توانید از نسخه پیشرفته این نرم افزار تحت عنوان دانلود یو واتساپ و دانلود جی بی واتساپ استفاده کنید.

نویسنده: moeintash
نظرات: بدون نظر

برچسب ها

دیدگاه های کاربران

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

رزرو تبلیغات در این مکان

مطالب بر اساس


رزرو تبلیغات در این مکان

نرم افزار های ضروری